Hakkımızda

Hakkımızda

2017 yılının başlarında faaliyete geçen firmamız kısa süre içinde moda sektöründe adından söz ettirmiş ve uygun fiyatlar ile müşterilerinin memnuniyeti üzerine başarıya ulaşmıştır. Bayan giyim sektöründe geniş bilgi birimine sahip, eğitimli, müşteri odaklı, bilgi kaynağı ve teknik ekiple birlikte yoluna devam etmektedir.

Markalaşma faaliyetlerimizde, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma ve kaliteyi en uygun fiyatlarla sunmayı en önemli görev olarak sayıyoruz. Özenle tasarlanmış olan sezon trendlerini en uygun fiyatlar ile memnuniyetinizi sağlamaya çalışıyoruz.

Yatırımlar

Zanaygiyim.com %100 yerli sermaye ile hizmet vermektedir. İlerleyen dönemlerde yepyeni ortaklıklar ile moda sektöründe adından sıkça söz ettirecektir.

Kalite ve Uygunluk Garantisi

Müşterilerimizin tercih etmiş oldukları ürünleri göndermeden önce, uzman kalite kontrol ekibimizle beraber incelenip, onayın ardından müşterimize göndermekteyiz.

En Kaliteli Müşteri Deneyimi

En kaliteli müşteri deneyimi yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan zanaygiyim.com, 7/24 ulaşılabilen müşteri hizmetleri ekibi ile sizlerin hizmetinizdedir.

zanaygiyim.com 'dan almış olduğunuz herhangi bir ürünü iade etmek isterseniz, 7 gün içinde kolayca ve ücretsiz geri gönderebilirsiniz.