Hizmet Şartları

1) Hizmetlerimizi Kullanma

Kurallarımız çerçevesinde gösterdiğimiz tüm politikalara uymanız gerekmektedir.

Size sunmakta olduğumuz hizmetleri lütfen uygunsuz kullanmayın. Örneğin, Hizmetlerimize talimatlarımız dışında farklı yollar üzerinden ulaşmaya çalışmayın. Yürürlükte olan yasalar ve yürürlükteki yönetmeliklerin izin verdiği şekilde hizmetlerimizi kullanabilirsiniz. Kanunlarımıza ve politikalarımıza ters düşecek hareketler sergilendiğini düşündüğümüz ve tespit ettiğimiz durumlarda hizmetlerimizi askıya alabilir veyahut kaldırabiliriz.

Sitemizi kullanmamız; bulunmakta olan tüm yayın, döküman, içerik, resim ve benzeri hizmetlerin mülki hakkını size vermez. Bunların sahibi olan kişi veya kurumdan izin alınmadığı veya yasaların yasakladığı durumlardan dolayı hizmetlerimizi kullanamayabilirsiniz. Bu kurallar, sizlere sitemizde bulunmakta olan marka ve logoların kullanım iznini vermez. Sitemizde ve uygulamalarımızda görünmekte olan tüm legal içerik ve açıklamaları değiştirmeye ve gizlemeye kalkmayın.

Hizmetlerimiz Zanay Giyim’e ait olmayan bazı yayın ve içerikler göstermektedir. Bu yayın ve içeriklerin sorumluluğu sadece hizmete sunan hukuki kişilere aittir. İçeriği inceleyip politikamıza ve yasalara ters düşen bir durum farkedersek yayından kaldırma hakkımızı elimizde tutarız.

Sitemizi kullanmanızla ilgili olarak sizlere ileti, duyuru veya buna benzer bir döküman gönderebiliriz. Bu iletileri almamayı tercih edebilirsiniz.

Sitemiz mobil kullanıma da açıktır. Bu kullanımı, politikalarımıza ve yasalara uygun olmayacak bir biçimde düzenlemeyiniz.

 

2) Zanay Giyim Üyelik Hesabınız

Bazı hizmetlerimizi kullanabilmeniz için (Alışveriş) bir Zanay Giyim Üyelik Hesabı’na sahip olmanız gerekebilir. Bu üyelik hesabı sizlere, alışveriş veya üyelik hakkı tanımaktadır. Zanay Giyim Hesabı’nızı korumak için şifrenizi kimseyle paylaşmayınız. Zanay Giyim Hesabı’nızda veya Zanay Giyim Hesabı’nız üzerinden yapılan etkinliklerin sorumluluğu tamamen hesap sahibine aittir. Zanay Giyim Hesabı’nızın şifresini farklı sitelerdeki şifrenizle benzer kullanmamaya çalışın. Şifrenizin veya Zanay Giyim Hesabı’nızın yetkisiz olarak kullanıldığını öğrenirseniz lütfen şifrenizi değiştirin. Eğer değiştiremiyor iseniz bize mail üzerinden ulaşın. (destek@zanaygiyim.com)

3) Gizlilik ve Telif Haklarının Korunması

Zanay Giyim gizlilik politikaları, hizmetimizi kullandığınız zaman kişisel verilerinizi nasıl ele aldığımızı ve gizliliğinizi nasıl koruduğumuzu açıklamaktadır. Hizmetlerimizi kullanarak, Zanay Giyim’in bu verileri gizlilik politikasına uygun şekilde nasıl kullanabileceğini kabul etmiş sayılırsınız. Bu konudaki sorularınız ile ilgili Zanay Giyim iletişim sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz. Sitemizde telif hakkını ihlal eden içeriklerden, söz konusu içeriği yayınlayan yayıncılar sorumludur.

4) Hizmetlerimizdeki Yazılımlar hakkında

Sitemizde Opencart altyapısı kullanılmaktadır. İşlemlerinizi Opencart güvencesi çerçevesinde gerçekleştirirsiniz.

5) Hizmetlerimizin Değiştirilmesi ve Kaldırılması

Hizmetlerimizi kullanmaya (biz istemesek de) dilediğiniz zaman son verebilirsiniz. Zanay Giyim’den aldığınız hiçbir ürünlerin 7 gün için değişim ve iadesi mevcuttur.

6) Garantilerimiz ve Kabul Etmediğimiz Sorumluluklar

Hizmet Şartları’mızda belirttiğimiz konular dahilinde sorumluluk almıyoruz.